En iyi 5 egzersiz uygulaması

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Nike Training Club

Spor giyim konusunda dünya çapında en ünlü markaların başında gelen Nike, bu uygulamasıyla da son derece başarılı olmayı başarıyor. 180’e yakın ücretsiz antrenman videosuyla kullanıcılara farklı hareketler öğreten Nike Training Club, güç ve dayanıklılık temelli bir rutin oluşturmanız için oldukça güzel bir seçenek.

7 Minute Workout

Gün içinde sporu hayatının bir parçası yapmak isteyip pek de vakit bulamayanların mutlaka indirmesi gereken bir uygulama 7 Minute Workout. Adından da anlaşılabileceği üzere 7 dakikalık egzersiz doğrultusunda sizi yönlendiriyor ve kısa sürede maksimum fayda sağlamayı amaçlıyor.

SworkIt

Egzersiz yapma sürenizi kendinizin seçebileceği SworkIt, herhangi bir ekipmana ihtiyaç duymanızın da gerekli olmadığını gösteriyor. Kişiselleştirebileceğiniz egzersizler sayesinde kardiyodan pilatese farklı alanlara yönelmeniz mümkün.

Yoga for Beginners

Sadece kardiyo ya da pilates değil yogayı da hayatınıza bir şekilde dahil etmek istiyorsanız, Yoga for Beginners uygulamasına mutlaka bir şans vermelisiniz. Yeni başlayanlar için geliştirilmesiyle birlikte temel ve basit yoga hareketlerini kolayca öğrenebilirsiniz.

FitOn: Fitness Workout Plans

HIIT, pilates, yoga, kardiyo…FitOn’un içeriğinde tüm kategorilere uygun egzersizler yer alıyor. Katie Dunlop, Cassey Ho ve ünlü yıldızların başarılı antrenörü Jeanette Jenkins’in videolarıyla kısa sürede forma girmemeniz için hiçbir sebep yok!